Zajištění práce v Kanadě

Zajištění práce v Kanadě

Odjet pracovat do zahraničí je významný krok. Pro nikoho to ze začátku není lehké a formalit, které je potřeba zařídit je opravdu velké množství. Information Planet Ti může pomoci s hledáním práce ať už z Čech, nebo přímo na místě.

 

JAKÉ PRACOVNÍ PROGRAMY MÁŠ NA VÝBĚR?

Česká republika má s Kanadou uzavřenou dohodu o usnadňování pracovních příležitostí mladým lidem. Díky Working Holiday vízům můžeš v Kanadě po dobu 1 roku neomezeně pracovat a studovat až po dobu 6 měsíců. Právě pro uchazeče o WHV jsou určeny následující programy.

working holiday kanada

ZÁKLADNÍ PROGRAM 

...určený pro žadatele, kteří sice chtějí po příjezdu do Kanady pomoci s hledáním práce, ale chtějí si sami vybrat, která nabídka je pro ně zajímavá.

CITY JOB PROGRAM

...určený pro žadatele, kteří chtějí mít práci zajištěnou ještě před odletem do Kanady a preferují práci v kanadských metropolích.

RESORT JOB PROGRAM

...určený pro žadatele, kteří chtějí mít práci také garantovanou ještě před odletem do Kanady a práci chtějí skloubit s jejich koníčkem v některém z kanadských sportovních resortů.

hledani prace v novinach

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace