Kdo je Information Planet?

Study. Work. Travel.

Právě toto jsou 3 slova, která vystihují více než 20letou práci Information Planet.

Information Planet vzniklo v Austrálii a v dnešní době funguje jako celosvětová sít specializující se na pomoc klientům při studijně-pracovních pobytech v destinacích po celém světě. Jsme jedna z největších studentských agentur a naše pobočky můžeš najít právě v Kanadě (Toronto, Vancouver), Austrálii, Jižní Americe i celé Evropě. 

Nabízíme jazykové kurzy, odborné kurzy a univerzitní studium v zemích jako je Kanada, Austrálie, Nový Zéland, Anglie, USA, Dánsko, Holandsko a další. 

Naši specialisté Ti poskytnou kompletní servis. Pomohou Ti s výběrem toho správného programu právě pro Tebe, zprostředkují samostatné studium na jazykové či odborné škole anebo univerzitě, zařídí Ti víza, pomohou najít nejvýhodnější letenky do celého světa díky našemu online systému, pomohou s výběrem správného pojištění a připraví Tě na cestu za novými zážitky.

Studium v Kanadě, víza do Kanady, práce v Kanadě 4.9/5 8
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.