Ubytování v rodině

Ubytování v kanadské rodině

Homestay je jednou z možností ubytování pro studenty, jedná se o ubytování přímo v kanadské rodině. Jednotlivé školy či vzdělávací agentury nabízí již dlouhodobě tento druh ubytování u rodin, které jsou pečlivě vybírány podle přísně stanovených kritérií.

Každá škola má svoje oddělení tzv. Homestay Department, které se zprostředkováním ubytování zabývá. Rodiny jsou pečlivě vybírány a každý student ji po skončení jeho pobytu hodnotí. V případě, že si se svou rodinou nerozumíte, máte možnost ji do 3 dnů změnit.

Jak homestay funguje?

  • budeš bydlet v kanadské rodině
  • student má k dipsozici vlastní pokoj včetně zařízení, které se liší dle pronajímatelů (TV, PC,..)
  • užíváš společné prostory (zahrada, bazén,..) s ostatními členy rodiny
  • strava - polopenze anebo plná penze dle Tvého požadavku

Rodinu je dobré začít hledat již ve chvíli, kdy si vybereš školu. Společně s rezervací kurzu zašleme do školy požadavek na ubytování v rodině a škola pro Tebe najde vhodné kandidáty. Podle Tvých osobních preferencí se pokusíme najít tu nejvhodnější rodinu a údaje o Tvém umístění Ti zpravidla sdělíme ještě před Tvým odletem, takže se můžeš přesvědčit, zda je to ta správná rodina.

Rodina večeřící pizzu

Ceny za homestay ubytování mají jednotlivé školy rozdílné, obvykle se ale platí cca 220 CAD/týden. Pro bližší informace o cenách nás kontaktuj.

Studium v Kanadě, víza do Kanady, práce v Kanadě 4.9/5 8
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.