Victoria

Victoria

Pokuste se představit si město s krásnou architekturou 19. století, obklopené líbeznými zahradami s borovicemi, na horizontu s mořem a s vrcholky hor pokrytými sněhem. Tak to je Victoria, známá jako město zahrad, hlavní město provincie British Columbia a současně nejslunnější město na západním pobřeží Kanady. Nachází se na samém jihu ostrova Vancouver, pouhých 137 km severozápadně od amerického Seattlu, má 308 000 obyvatel a mírné klima s příjemnými teplotami po celý rok. K tradičně nejoblíbenějšímu programu patří návštěva vyhlášených restaurací, nákupních center či piknik v městském parku. Žádný návštěvník by si neměl nechat ujít jednodenní vyjížďku na lodi do severních ledových vod, kde předvádějí své akrobatické kousky velryby.

 Co neopomenout ve Victorii

I přes to, že Victoria není nejatraktivnějším místem pro turisty, nachází se zde mnoho zajímavých míst jako je budova parlamentu, Fairmont Empress Hotel, Royal British Columbia Museum či Royal London Wax Museum.

Studium v Kanadě, víza do Kanady, práce v Kanadě 4.9/5 8
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.