Toronto

Toronto

Toronto je stále se rozvíjející město a oblast Metropolitan Toronto skýtá přes 4 miliony obyvatel. Toronto se nachází na krásném místě u břehu Ontarijského jezera a v jeho blízkosti se nachází obdivuhodné Niagárské vodopády. Toronto nabízí kontrast mezi velkoměstem (mrakodrapy, muzea, bary) a přírodou (ve městě najdeš několik nádherných parků). Také se můžeš parníkem svézt na ostrovy poblíž Toronta, které nabízejí možnost kempování či pohodové dny na pláži. Stejně jako Vancouver je Toronto domovem mnoha známých sportovních klubů jako jsou například Toronto Maple Leafs (NHL), Toronto Raptors (NBA) a další.

Město láká migranty z celého světa a tak není divu, že je často označováno jako nejmultikulturnější město na světě. Najdeš zde jídlo ze všech koutů světa, různé bary, festivaly a jiné. 

 

Co nepromeškat v Torontu

Toronto nabízí několik zajímavostí, mezi nejznámnější patří dominanta CN Tower, Art Gallery of Ontario, Casa Loma, festivaly, nábřeží, torontské ostrovy.

Studium v Kanadě, víza do Kanady, práce v Kanadě 4.9/5 8
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.