Vancouver

Vancouver

Vancouver je již několik let považován za jedno z nejatraktivnějších měst k žití a i pro to je turisty oblíbenou destinací v Kanadě. Město se nachází hned u moře ale zároveň v blízkosti hor a díky tomu je tak populární. Díky krásám přírody a také díky tomu, že je to jedno z nejkrásnějších přístavních měst na světě, Vancouver stále jen vzkvétá. Je to kosmopolitní město  s blyštivými mrakodrapy, rušným turistickým centrem, ale se stále neutěšenou východní částí města. Město se stalo také velmi atraktivním díky pořádání Zimních olympijských her v roce 2010

Díky rozmanitosti Vancouveru je vhodné sem vycestovat v jakékoli roční období. Whistler, který se nachází nedaleko Vancouveru, nabízí možnost zimních radovánek celoročně a přímořské části, parky a centrum města nabízí využití během celého roku.   

 

Atraktivní místa ve Vancouveru

Při návštěvě Vancouveru by jsi neměl minout antropologické muzeum a okolí, Gastown, Granville Island, China Town, nábřeží Canada Place, Science World Centre, Stanley park, pláže nebo Capilano Suspension Bridge.

Studium v Kanadě, víza do Kanady, práce v Kanadě 4.9/5 8
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.