Dishwasher

Umývač nádobí

Práce v resortu

Umývač nádobí hraje v kuchyni velmi důležitou roli. Asistuje šéfkuchaři a ostatním pracovníkům kuchyně. Umývač nádobí má na starost umývat pánve, hrnce, nádobí a další pomůcky používané v kuchyni nebo v restauraci. Musí zvládat pracovat s myčkou nádobí nebo mýt nádobí v rukách a udrřovat tak celou kuchyň čistou.

Náplň práce

  • přenášení zařízení z úložných prostorů na pracovní stanice
  • umývání podlah a stěn
  • poskytnutí pomoci kuchařům
  • udržování skladu se zásobou jídla
  • práce s myčkou nádobí
Dostupné destinace Metro Vancouver Area
Typy zaměstnavatelů Restaurace
Datum nástupu Po celý rok
Průměrný plat $10,25/hod
Průměrný počet odpracovaných hodin 30-40 hodin týdně
Požadavky (zkušenosti a kvalifikace)
  • fyzická zdatnost
  • proaktivita
  • dobrá koordinace očí a rukou
Požadovaná úroveň angličtiny Začátečník
Studium v Kanadě, víza do Kanady, práce v Kanadě 4.8/5 31