Fast Food Worker

Pracovník v rychlém občerstvení

Práce ve městě

Pracovníci rychlého občerstvení musí obsluhovat zákazníky v rychlém občerstvení, kde nabízejí různé druhy jídel jako jsou hranolky, sendviče z hovězího masa, smažené ryby, hamburgery, smažené kuře. Jsou odpovědni za přípravu a servírování těchto jídel a zajištění spokojnosti zákazníků.

Náplň práce

  • Balení potravin
  • Zachování vysokých standardů služeb zákazníkům
  • Organizace kuchyňských prostorů
  • Zpracování plateb kartou a měnových transakcí
  • Doručování jídel zákazníkům
Dostupné destinace Metro Vancouver Area
Typy zaměstnavatelů Rychlá občerstvení
Datum nástupu Po celý rok
Průměrný plat $10,25/hod
Průměrný počet odpracovaných hodin 25-35 hodin týdně
Požadavky (zkušenosti a kvalifikace)
  • Schopnost pracovat pod tlakem
  • Umět si organizovat čas
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Schopnost pracovat pod tlakem v rychle se rozvíjejícím prostředí
Úroveň angličtiny Středně pokročilý
Studium v Kanadě, víza do Kanady, práce v Kanadě 4.8/5 31