Ski / Snowboard Instructor

Instruktor snowboardování / lyžování

Práce v resortu

Lyžaři a snowboardisté mají záviděníhodnou práci, protože tráví své dny na svazích. Tito trpěliví jednotlivci učí každého, od dětí až po aktivní seniory, jak zlepšit své schopnosti v lyžování a snowboardingu. Jsou také ambasadory hor, a ujišťují se, že jsou hosté spokojeni a zase se vrátí. Práce jsou závislé na poptávce zákazníků, takže lyžovací přestávky jsou běžné v rámci pracovního dne.

Náplň práce

  • Vyučovaní s certifikátem a zkušenostmi s dospělými i dětmi ve skupinových i soukromých hodinách
  • Obeznámit se s výukou a cenníkem, aby se nadále propagoval rozvoj dovedností
  • Aktivně pomáhat hostům v rozvíjení jejich lyžařských dovedností
Dostupné destinace Canadian Rockies, Northern BC
Typy zaměstnavatelů Provozovatelé resortů
Datum nástupu Zima: Říjen - Duben
Průměrný plat $12/hod
Průměrný počet odpracovaných hodin 35-40 hodin týdně
Požadavky (zkušenosti a kvalifikace)
  • Zkušenosti s výukou na lyžích a snowboardu
  • Fyzická zdatnost
  • Vynikající znalost angličtiny
  • Osvědčení první pomoci
Úroveň angličtiny Pokročilý
Studium v Kanadě, víza do Kanady, práce v Kanadě 4.8/5 31