Ohlasy klientů

Ohlasy klientů

"Vancouver je vážně krásný, jsou tu úžasné kontrasty"

Zatím probíhá vše v naprostém pořádku :) Zabydlel jsem se, zvykl si na školní lavici po letech a poznal část města, hlavně downtownu. Bydlím u filipínské rodiny a je to tu fajn a hlavně docela blízko do školy a downtownu. Táta je šéfkuchař, takže na jídlo si nemohu stěžovat. Jediné, co bych vytknul, je krátká a docela nepohodlná postel :D
Ve škole mě zařadili do levelu 12 a ve středu jsem psal už první test. Docela těžký, ale podle výsledku bych měl nejdéle za 14 dní postoupit do 13. levelu.
Jinak Vancouver je vážně krásný. Zatím jsem byl jednou trochu dále od centra, včera ve Whytecliff parku. Dneska je krásně, tak se chystám na pláž. Jinak jsem prošel kus centra a Stanley parku. Jsou tu úžasné kontrasty. Moderní město a vedle hned oceán a krásné hory.

- Jaroslav Hlavatý (ILAC, Vancouver)

"Ohromné město, super lidi"

Cesta byla super, let skvělý, s imigračními úředníky to taky proběhlo v pořádku. První dojmy jsou super - Vancouver je ohromné město a jsou tady super lidi.  Rodina je dobrá, zatím spolu dobře vycházíme. Zrovna píšu ze školy. Ve škole VEC je to paráda, máme dobrého učitele, učit se je jednoduché a zábavné. Dneska jsem byl na pracovním pohovoru a dostal jsem práci, v pondělí nastupuju! Zatím tady všechno dobře vychází a počasí je super.

- David Bledowski (VEC, Vancouver)

"ILAC mě moc baví"

Zdravím do Prahy! Cesta proběhla naprosto v pořádku, všechno jsem našla :) V Kanadě se mi líbí moc!

ILAC je skvělý, moc mě to baví, i když úroveň, co mám teď, je docela obtížná, ale aspoň mám pocit, že se posunuju a zlepšuju :) Celkově jsem hrozně nadšená, přijde mi, že jsem tu maximálně týden, přitom už to je měsíc :)

Mějte se krásně!

- Martina Juránková (ILAC, Toronto)

"Děkuju za možnost být opět v Kanadě"

Chtěla jsem vám moc poděkovat za úžasnou možnost být opět v Kanadě!!!

Jsem již druhým týdnem jsem na škole a je to úžasné!!! První týden v Kanadě jsem strávila s mými přáteli z Vancuveru, projeli jsme docela velkou část Ontaria (nikdy bych neřekla, že uvidím Huronské jezero a že navštívím Muskoku).

Ještě jednou moc děkuji!!!

- Magdalena Olssonová (ILAC, Toronto)

"Děkuji za pomoc se splněním mého snu"

Tímto chci moc poděkovat teamu Information Planet Czech Republic, za trpělivost, ochotu a pomoc během celého procesu - od počátečního výběru školy až po závěrečný odjezd do Calgary. Jejich podpora v průběhu celého zařizovaní byla k nezaplacení. Ještě jednou děkujiiiii! :-)

- Klára Postlerová (SOL, Calgary)

"Ve Vancouveru je oproti Praze pohoda"

Vancouver je fascinující, měla jste pravdu, že si to tu hned zamiluju :)  Je to krásné, klidné město plné přátelských lidí, je tady větší pohoda oproti Praze. Velmi oblíbené jsou tady pikniky v parcích, kterých je tady hned několik. Já jsem si nejvíc zamilovala Stanley Park, je to báječné místo na běhání nebo jen na procházku a pozorování západu slunce - jsou tu tři pláže. Ubytování jsem si tu také sehnala docela hladce takže zatím žádné problémy, jen je tu trochu draho :) ve škole jsou všichni strašně milí a přátelští :)

- Kateřina Mírovská (SELC, Vancouver)

"Už po týdnu cítím rozdíl v angličtině"

Mám se perfektně. Rodina je super, lidi jsou super, takže zatím vše bez problémů. Škola je rozhodně přínosná a už po týdnu cítím trochu rozdíl. Na zimní sezónu jsem připraven, 2 páry lyží, sezónní skipass, takže jsem více méně spokojenej :-)

- Tomáš Žipaj (Tamwood, Whistler)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace