Víza do Kanady

Přehled víz do Kanady

Od roku 2013 občané České republiky nepotřebují víza pro krátkodobý turistický pobyt v Kanadě. Pokud plánuješ letět do Kanady, musíš však nově mít cestovní registraci eTa. 

Pokud se chystáš do Kanady za jiným účelem, budeš potřebovat více specifické vízum - studentské, pracovní či Working Holiday vízum.

víza do Kanady

Turistické vízum/eTA

Pro krátkodobý pobyt v Kanadě občané České republiky nepotřebují turistická víza. Je potřeba však vyplnit cestovní registraci eTA, díky které do Kanady můžeš vycestovat.

Více o cestovní registraci eTA

Pracovní vízum

Díky pracovnímu vízu můžeš pracovat v Kanadě. Toto vízum je ale poměrné obtížné získat - ve většině případech jediná možnost, jak pracovní povolení získat, je dostat pracovní nabídku od kanadského zaměstnavatele.

Více o pracovních vízech

Studentské vízum

Studentská víza jsou pro ty, kteří plánují v Kanadě pobývat déle jak 6 měsíců. Tato víza ti umožní v Kanadě studovat, nebo v případě Study & Work programu i pracovat.

Více o studentských vízech

Working Holiday vízum

Working Holiday víza jsou nejrozšířenějšími typy víz do Kanady. Tato víza umožňují občanům ČR po dobu 1 roku Kanadu poznávat, cestovat, neomezeně v ní pracovat a až 6 měsíců studovat.

Více o Working Holiday vízech

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace