Montreal

Montreal

Montreal je druhým nějvětším městem Kanady a nachází se v provincii Quebec. V Montrealu je vidět evropský vliv - moderní budovy se ční nad malebné starobylé památníky a historické budovy a díky tomu se můžeš cítit více jako doma. Montreal je městem pestrosti a najdeš zde nejrůznější druhy architektonických stylů, národností, jazyků a především chutí. V celém Quebecu je stále velmi silný francouzský vliv a právě tím se nejvíce liší od zbytku celé Severní Ameriky. Kamkoliv se podíváš, uvidíš znaky občanské hrdosti a také viditelné znaky prosperity. Montreal je v současnosti centrem filmového průmyslu a počítačových her a elektronického průmyslu jako takového. Rozvinuté tu jsou samozřejmě také služby.

 Co neminout v Montrealu

Montreal nabízí spousty zajímavostí a mezi nejatraktivnější patří Basilique Notre-Dame, Bonsecours Market, čtvrti Plateau, Quartier Latin, Musée d' Art Contemporain, Musée d' Archeologie et d' Histoire de Montreal anebo univerzita Ernest Cormier's Art Deco Université de Montréal.

Studium v Kanadě, víza do Kanady, práce v Kanadě 4.9/5 8
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.